Založ si blog

EUGEN, prestaň nás už klamať!

Ako som sa potešil, keď som videl v reklame, že niekto bude monitorovať projekty hradené z prostriedkov EÚ. Musím povedať, že by som rád vedel, čo sa kde urobilo, poopravovalo a podobne. Lenže vykľul sa z toho zas iba podvod.

Asi pred mesiacom som cestoval vlakom a tam sa zhovárali dvaja páni presne na túto istú tému. Jeden z nich povedal, že u nich v dedine sa zrekonštruovala škola z fondov EU, ale že nikto o nijakom Eugenovi nikdy nepočul.

Odvtedy počujem Eugenovu reklamu každý deň niekoľko krát. Nikdy nikde nebol spomenutý ani jeden konkrétny projekt, ktorý by navštívil. Hľadal som aj na stránke, ktorú propagujú. Nikde ani jedno konkrétne video.

Možno sa mýlim, ale zavádzajúca reklama je trestná. Jasne sa tam hovorí niečo ako  „Eugen, navštívil si VŠETKY projekty…“Absurdné je to, že celá reklama sa platí z fondov EU a kľudne si môžem myslieť, že sa jedná o šesťmiestnu sumu. Vyzerá to tak, že čo sa neminulo na projektoch, to sa teraz musí minúť na reklame.

Ak sa niekto vyznáte, prosím upozornite Radu pre reklamu alebo zástupcov EU. Za európske peniaze sme všetci klamaní už niekoľko týždňov. Ale aby som bol spravodlivý… Prosím, pridajte do komentára informáciu ma o projekte, na ktorom sa bol Eugen reálne pozrieť. Možno sa mýlim a niečo mi uniklo.

Teším sa na stovky komentárov… Či???

3 chyby, ktoré stoja podnikateľov stovky EURO

11.09.2019

Podnikatelia sa často sťažujú, ako im nedochádzajú peniaze vo fime a na druhej strane častokrát vyhadzujú peniaze niekde, kde by nemuseli. Nadväzujem na môj predchádzajúci článok o marketingových viac »

Aj vy ste marketingový ignorant?

02.09.2019

S týmto slovom som sa stretol prvý krát asi pred 2 mesiacmi. V skupinke diskutujúcich boli dvaja podnikatelia, ktorí sa takto označili, čo bolo 20%. Je to náhoda, alebo naozaj 20% podnikateľov viac »

Čo znamená Agilný a čo je to Scrum?

05.08.2019

V poslednom čase sa na mňa ľudia často obracajú ľudia ohľadom agility, agileného prístupu, agilného prostredia a takisto záhadného slova Scrum (teda nie záhadného pre mňa). Nakoľko som viac »

prezidentka, zuzana čaputová

Prieskum: Čaputová je najdôveryhodnejším politikom, počtom percent predbehla premiéra

22.09.2019 13:48, aktualizované: 14:22

V júni pred nastúpením do funkcie prezidentky mala dôveru 41% opýtaných, začiatkom septembra to bolo už 56%.

Miroslav Beblavý

Beblavý nevidí Druckerovu stranu Dobrá voľba ako partnera

22.09.2019 13:31

Vníma ju ako "dcérsku odnož" strany Smer.

peniaze, bankovky, kalkulačka, plat

Nové poplatky bánk, zdraženie starých. Na pobočkách bude drahšie

22.09.2019 12:46

Od novembra niektoré služby v bankách pravdepodobne zdražejú. Finančné domy opäť avizujú zmeny cenníkov a poplatkov.

Bratislava, pochod za život, námestie snp.

Národný pochod za život obmedzí dopravu v Bratislave

22.09.2019 12:44

Dopravný podnik Bratislava z dôvodu pochodu upraví trasy niektorých liniek MHD.

rebel

Ak chceš byť prvý, nestavaj sa do radu... Aj to je dôvod, prečo som sa pustil do neprebádanej oblasti zarábania na internete... Moju novú knihu "Najťažšie je zarobiť prvý milión" si môžete stiahnuť na zbohatni.eu

Štatistiky blogu

Počet článkov: 60
Celková čítanosť: 223388x
Priemerná čítanosť článkov: 3723x

Autor blogu

Odkazy