Založ si blog

COVID očkovanie – výsledky ankety

V piatok som spustil anketu o COVID očkovaní. Cieľom bolo zistiť, či sa ľudia chcú očkovať proti COVID-u a ak áno, akú preferujú vakcínu. Výsledok ankety si môžete pozrieť:

Prvá otázka znela: Dáte sa zaočkovať proti COVID-u?

 

Tí ktorí odpovedali áno, hlasovali za na nasledovné vakcíny:

Tu sú výsledky od ľudí, ktorí sa nechcú dať očkovať:

Zhrnutie

Spoločnosť je rozdelená v pomere zhruba 3:2 v prospech očkovania. Tí, ktorí sa nechcú dať zaočkovať majú na to vlastné dôvody. Naopak, z odpovedí ľudí, ktorí sa chcú dať zaočkovať je zrejmé, že niektorí majú problém s vakcínou Astra-Zeneca a naopak, zhruba 75% ľudí nemá problém s vakcínou Sputnik. (Pozn. Obidve tieto vakcíny pracujú na rovnakom princípe a môžu vyvolať reakciu po očkovaní).
Ak sa ešte chcete zúčastniť hlasovania a ovplyvniť výsledky, tu je Anketa naživo. Aktuálne výsledky sa vám zobrazia po hlasovaní.

Ako fungujú vakcíny proti COVIDU a chceme ich?

05.03.2021

Asi všetci z detstva poznáme očkovanie proti rôznym chorobám. Vďaka očkovaniu boli vo svete vyhubené mnohé vážne choroby, napríklad pravé kiahne, na ktoré umierali hlavne deti. Zo školy si pamätám vysvetlenie, že očkovanie je vlastne podanie oslabenej baktérie alebo vírusu, ktorý nespôsobí prepuknutie choroby, ale vybudí organizmus, aby si vytvoril obranné látky. Ako je [...]

Šokujúca pravda o COVID karanténe na Slovensku

25.08.2020

Príbeh, ktorý teraz opíšem sa zdá až neuveriteľný, hlavne po tom, čo sme prežili na jar tohto roku. Povinné nosenie rúšok v školách kvôli hrozbe nákazy je detská rozprávka oproti tomu, čo som zistil. Čo sa stalo Nie je dôležité, ako som sa dostal k jednému Ukrajincovi, ale jeho príbeh je pravdepodobne jeden z desiatok. Takže Sergej pracuje legálne na Slovensku a [...]

Ekonomika po COVID-e. Prežijú tí, čo sa prispôsobia. Liekom môže byť „agilita“.

07.05.2020

Ak stojíte pred rozhodnutím, čo s firmou po COVID-e, odporúčam vám prečítať si tento článok a možno sa budete inšpirovať. Hoci ešte COVID kríza neskončila, objavujú sa prvé predpovede, čo bude potom. Nechcem suplovať prácu dobre platených ekonómov, ale isté je, že tisíce firiem skončia alebo padnú úplne na dno. Možno by sme mohli túto krízu prirovnať k [...]

Veľká Lodina

V obci Veľká Lodina bolo nájdené telo ženy bez známok života

11.04.2021 19:26

Polícia na mieste vykonáva prvotné úkony, dokumentuje udalosť.

ČR koronavírus očkovacie centrum skúška

Česi dali bodku za núdzovým stavom

11.04.2021 18:24

Po dvesto päťdesiatich dňoch sa v Česku končí núdzový stav. Opatrenia proti šíreniu koronavírusu sa po novom budú riadiť pandemickým zákonom.

Mjanmarsko / Protesty / Tri prsty /

Násilie, represie i delostrelecká munícia proti civilom. Vojenský puč v Mjanmarsku má už 700 obetí

11.04.2021 17:57

Od prevratu z 1. februára bolo v krajine zadržaných, obvinených alebo odsúdených 3 012 osôb. Vlna protestov však v krajine neutícha.

pocasie-12-4-2021

Zase bude po jari. Vráti sa pľušť, mráz, sneženie

11.04.2021 17:12

Ešte jeden pekný deň a potom si zase počasie s nami zahrá hru na zimu. Teploty spadnú o dvojciferné hodnoty. Dokedy to potrvá?

rebel

Ak chceš byť prvý, nestavaj sa do radu... Aj to je dôvod, prečo som sa pustil oblastí, ktorým sa iní vyhýbajú. Agilné poradenstvo, moderný Internetový marketing a aj do zatracovanej oblasti zarábania na internete. Napísal som nieoľko eBookov, ktoré sa dajú stiahnuť z project-academy.com a aj tlačenú knihu o Internetovom marketingu "Najťažšie je zarobiť prvý milión", ktorá sa predáva v maloobchode alebo ju môžete získať v elektronickej verzii. Môžete sa so mnou spojiť na linkedin.com/in/branogablas/. Aktuálne sme spustili veľký projekt jaurobim.sk , v ktorom realizujeme komplexné marketingové služby za veľmi dobré ceny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 66
Celková čítanosť: 275275x
Priemerná čítanosť článkov: 4171x

Autor blogu

Odkazy